Menu
Sepetiniz.

Panço - Tesettür Panço Modelleri

Panço modellerinde de oldukça fazla model sunulmaktadır. Tesettür pançolar her yaş grubuna hitap eden tasarımları ve tesettür kombinleri tamamlayıcı özellikleri sayesinde tercih edilirliğini arttırırken genç tesettürlü bayanlar tarafından oldukça fazla kullanılmaktadır. Kış döneminde satışa özenle hazırlanan yeni sezon panço modelleri için bu sezon dikkat çeken ayrıntılardan biride pek çok markanın kaşe kumaşı tercih etmiş olması. Kaşenin soğuk hava koşullarında oldukça fazla ısı sağlamasının yanı sıra aynı zamanda çok şık bir kumaş olması markaları kışlık panço modelleri için bu kumaşı tercih etmeye itmektedir. Kaşe kumaşların çok daha ağır bir görüntüye sahip olması özellikle de şık panço modelleri üretmek isteyen markaların bu kumaşı kullanmalarını sağlamaktadır. Tesettür panço modellerini diğer panço modellerinden ayıran en önemli farklardan biri de genelde tesettürlü pançolar için çok daha uzun modellerin tercih edilmesidir. Bu sayede tesettür pantolon modelleri giyen bayanların sokağa çıkarken uzun panço modelleri ile kendilerini tesettür giyime daha uygun hissetmelerine de kolaylaştırılmış olur. Tesettür pançoların bir diğer ortak özelliği de mümkün olduğunca bol üretilmeleridir. 
Tesettür Zümrüt Panço Kürk Detaylı Tesettür Zümrüt Panço Kürk Detaylı
Yeni
Tesettür Zümrüt Panço Kürk Detaylı Ürün Salaş kalıp olup 36-38-40-42-44- Bedenler için uygundur. Ürünün Kollar ve Yaka Kısmında Kürk detayi Mevcuttur . Kumaş yumuşak ve Likralı mevsimlik ve kış sezonuna uygun bir kumaş türüdür. Desen : Düz Ürün Boyu : 115 cm Kumaş : Ecrin-Örme -Likrali-Yumuşak ..
110,00TL
Hasır Tesettür Panço Kapşonlu Zümrüt Hasır Tesettür Panço Kapşonlu Zümrüt
Yeni
Hasır Tesettür Panço Kapşonlu Zümrüt KUMAŞ : Ecrin ÜRÜN ÖLÇÜLERİ : Boy: 100 cm NUMUNENİN BEDENİ : Standart AÇIKLAMA : Ecrin kumaştan üretilmiştir Ürünün kolları ve yakasındaki hasır deseniyle otantik bir görünüm sağlamaktadır. Kompakt çekimden dolayı ürün ile resim arasında küçük ton farklılıkl..
110,00TL
Tesettür Panço Bordo Kapşonlu Hasır Tesettür Panço Bordo Kapşonlu Hasır
Yeni
Tesettür Panço Bordo Kapşonlu Hasır KUMAŞ : Ecrin ÜRÜN ÖLÇÜLERİ : Boy: 100 cm NUMUNENİN BEDENİ : Standart AÇIKLAMA : Ecrin kumaştan üretilmiştir Ürünün kolları ve yakasındaki hasır deseniyle otantik bir görünüm sağlamaktadır. Kompakt çekimden dolayı ürün ile resim arasında küçük ton farklılıkla..
110,00TL
Siyah Tesettür Panço Kapşonlu Hasır Siyah Tesettür Panço Kapşonlu Hasır
Yeni
Siyah Tesettür Panço Kapşonlu Hasır KUMAŞ : Ecrin ÜRÜN ÖLÇÜLERİ : Boy: 100 cm NUMUNENİN BEDENİ : Standart AÇIKLAMA : Ecrin kumaştan üretilmiştir Ürünün kolları ve yakasındaki hasır deseniyle otantik bir görünüm sağlamaktadır. Kompakt çekimden dolayı ürün ile resim arasında küçük ton farklılıkla..
110,00TL
Tesettür Panço Bordo Kürk Detaylı Tesettür Panço Bordo Kürk Detaylı
Yeni
Tesettür Panço Bordo Kürk DetaylıÜrün Salaş kalıp olup 36-38-40-42-44- Bedenler için uygundur.Ürünün Kollar ve Yaka Kısmında Kürk detayi Mevcuttur . Kumaş yumuşak ve Likralı mevsimlik ve kış sezonuna uygun bir kumaş türüdür. Desen : Düz Ürün Boyu : 115 cm Kumaş : Ecrin-Örme -Likrali-Yumuşak ..
110,00TL
Kürk Detaylı Tesettür Panço Lacivert Kürk Detaylı Tesettür Panço Lacivert
Yeni
Kürk Detaylı Tesettür Panço Lacivert Ürün Salaş kalıp olup 36-38-40-42-44- Bedenler için uygundur. Ürünün Kollar ve Yaka Kısmında Kürk detayi Mevcuttur . Kumaş yumuşak ve Likralı mevsimlik ve kış sezonuna uygun bir kumaş türüdür. Desen : Düz Ürün Boyu : 115 cm Kumaş : Ecrin-Örme -Likrali-Yumuşa..
110,00TL
PANÇO KÜRK DETAYLI SİYAH PANÇO KÜRK DETAYLI SİYAH
Yeni Çok Satılan
Kürk Detaylı Tesettür Panço SİYAHÜrün Salaş kalıp olup 36-38-40-42-44- Bedenler için uygundur. Ürünün Kollar ve Yaka Kısmında Kürk detayi Mevcuttur . Kumaş yumuşak ve Likralı mevsimlik ve kış sezonuna uygun bir kumaş türüdür. Desen : Düz Ürün Boyu : 115 cm Kumaş : Ecrin-Örme -Likrali-Yumuşa..
110,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)